USŁUGI

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

AUTA NA ZAMÓWIENIE

Usługa o charakterze Concierge, w ramach której do każdego Klienta dedykowany jest Sales Representative. Nasi doradcy w oparciu o Państwa preferencje i oczekiwania pomogą w wyborze wymarzonego samochodu. Dysponując fachową wiedzą zarekomendujemy odpowiednie wersje wyposażenia oraz jednostki silnikowe, które dostarczą Państwu satysfakcję zarówno jeśli chodzi o osiągi, jak i bezawaryjność. Dopełniamy wszelkich starań aby Państwa wybory były świadome, a decyzje trafne.

CORPORATE EVENTS

Oferta skierowana do przedsiębiorstw, agencji eventowych i galerii handlowych. W ramach usługi dostarczymy Państwa klientom oraz pracownikom niezapominanych wrażeń połączonych z intensywnymi emocjami. Będziecie Państwo mogli poczuć adrenalinę ze świata sportu motoryzacyjnego za kółkiem jednego z naszych wyścigowych samochódów. Nad bezpieczeństwem czuwają nasi instruktorzy oraz profesjonalni kierowcy, którzy doskonale wiedzą jak sprawić, żeby serce zabiło szybciej.

USŁUGI SPECJALNE

Firma Hermann GP współpracuje z renomowanymi firmami, które  zajmują się kompleksowymi modyfikacjami optycznymi i technicznymi pojazdów. Realizujemy dla naszych Zleceniodawców trudne i ambitne projekty, które wymagają specjalistycznego sprzętu oraz unikalnych kompetencji. Nasz zespół doradzi rozwiązania, które sprawią, że Państwa samochody będą jeszcze bardziej wyjątkowe, a osiągi wzbudzą podziw niejednego entuzjasty motoryzacji.

Imprezy targowe
Wyścigów
Publikacji
Imprez firmowych