Hermann GP i Oskar Staszczak

Firma Hermann GP to nie tylko sporty motoryzacyjne. W ramach naszych działań sponsorskich nawiązaliśmy współpracę z Oskarem Staszczakiem, który jest młodym obiecującym,zawodnikiem muaythai . Na swoim koncie odbył na ringu 54 walki, z których wygrał 44, w tym 19 przez nokaut. Zawodnik triumfował na prestiżowych galach w Polsce oraz na ringach międzynarodowych.

 

 

 

Wybrane osiągnięcia Oskara:

  • V-ce Mistrz Świata 2014 senior class A – Malaysia, Lang Kawi
  • Mistrzostwo Świata 2011 Tashkent, Uzbekistan
  • Wielokrotne Mistrzostwa i Puchary Polski
  • 2x Puchar Europy

Wierzymy, że dzięki wsparciu firmy Hermann GP Oskar osiągnie najważniejsze trofea w sztukach walki w polskich i zagranicznych federacjach. Ponadto zależy nam na wspieraniu idei uczciwej rywalizacji w ramach różnych dyscyplin. Sporty walki są niewątpliwie jedną z nich, gdzie poza odpowiednim przygotowaniem fizycznym liczy się strategia oraz odporność psychiczna.

Firma Hermann GP aktywnie wspiera i finansuje młodych, ambitnych sportowców. W ramach działań sponsorskich współpracujemy z Agą Percz (www.facebook.com/arrestmeimadriftgirl), Pawłem Groszem (www.facebook.com/drift.patriot) oraz Oskarem Staszczakiem (www.facebook.com/staszczak.oskar).

Głęboko wierzymy w sukcesy naszych podopiecznych, które dzięki naszemu zapleczu i ich pracowitości są możliwe do osiągnięcia.